Kontakta oss i Rinkaby

 

Här hittar du oss

Här kan du se de olika kontaktuppgifter på personal inom Söderberg & Haak Rinkaby.

Längst ner finns företagsuppgifterna samt uppgifter om de olika placeringorterna.
Vi har infört gruppnummer vid våra anläggningar.

Rinkaby:
Försäljning: 044 - 22 58 82
Lager:         044 - 22 58 87
Verkstad:    044 - 22 58 83

All personal har direktnummer enligt nedanstående info:


VD
Magnus Pehrsson

044-781 31 02
magnus.pehrsson@sodhaak.se
 

Säljare Jordbruk/Maskiner
Magnus Premberg

044-781 31 03
magnus.premberg@sodhaak.se

Säljare Jordbruk/Maskiner
Andreas Nilsson

044-781 31 04
andreas.nilsson@sodhaak.se


Administration - Ekonomiansvarig
Wiveka Aronsson

044-781 31 01
wiveka.aronsson@sodhaak.se
Michael Svensson
Reservdelar/Lageransvarig
Michael Svensson

044-781 31 07
michael.svensson@sodhaak.se
Johan Bengtsson

Reservdelar - Lager/Butik
Johan Bengtsson

044-781 31 09
johan.bengtsson@sodhaak.se

Roger Nilsson
Reservdelar - Lager/Reservdelar
Roger Nilsson

044-781 31 10
roger.nilsson@sodhaak.se
Pär Dahlström
Verkmästare
Pär Dahlström

044-781 31 13
par.dahlstrom@sodhaak.se
Filip Andersson

Servicetekniker
Filip Andersson

044-781 31 15


Servicetekniker
Lukas Flinck

044-781 31 06

Magnus Svensson

Servicetekniker
Magnus Svensson

044-781 31 21

Andreas Hellberg
Servicetekniker
Andreas Hellberg

044-781 31 18
Björn Andersson

Servicetekniker
Björn Andersson

044-781 31 17

Servicetekniker
Isac Knutsson

044-7813116

Servicetekniker
Martin Tallberg

044-7813105

Följ oss på